SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
99.5x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x46 cm
Studium na podstawie rodziny kuglarzy (2015)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x50.5 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50.5x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
65x73 cm
sygn. l.d.
olej, płótno
70x40 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 80x60 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 60x45 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 45x60 cm
olej/płótno, 76 x 51 cm
na odwrociu opisany: `SJSiciński `14`
sygn. na odwrociu
olej, płótno
46x55 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
119x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
99.5x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
92x65 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
95x65 cm
Chłopiec w białej koszuli (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x81 cm