JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)
olej, płótno, 70,5cm x 70,5 cm (wzdłuż boku kwadratu- 50 x 50 cm),
opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 5.VIII.2016 | 481'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 50 x 50 cm, 2016,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA / 13.X.2016 / NR 489
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 24.X.2016. 491.
olej/płótno, 40 x 30 cm (każda część)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.VII.2016 | 478.', 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 1.VII.2016. | 479.'
farby wodne, papier (Fabriano), 2(38x28) cm
opisane na odwrocie: Małgorzata Jastrzębska 2016. -ZEN-
olej/płótno, 63,5 x 63,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 10.VIII.2016 | 482.'
olej, płótno, 50 x 50 cm,
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2.VIII.2016. 480.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 16.V.2016. | 466.'
olej, płótno, 30x40 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 10.V.2016 464
olej/płótno
50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 18.IV.2016 | 462.'
olej/płótno
40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 31.III.2016 | 460.'
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 4.II.2016. | 454.'
Olej na płótnie, 70 x 50 cm
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 29.I.2016 | 453.'
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 25.I.2016 | 452
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15. XII. 2015. | 449.'
olej, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA/ 28.XII.2015/ 450