JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn.
ceramika, metal
32x47x20
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie ceramika,
drewno
41x15x9
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie ceramika,
metal
43x39x8
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. śr.d.
collage
20x50
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. p.d.
collage
50x35
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
żywica,metal,drewno
36.5x18x7
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn.
żywica
31.5x50x23
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. p.d.
collage, papier
50x35
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn.
żywica, metal
17x24x11
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
brąz
10.5x11.5x10
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
żywica, metal
39.5x17x9
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
brąz
10x7x4
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
metal, drewno
57x50x40
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
żywica
33.5x17x8
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. na podstawie
brąz
6x12x8
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
Transparentność chwili II (2005)
sygn.p.d., collage, papier, 28x39
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
Transparentność chwili I (2005)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn.na podstawie, żywica, marmur, 29.5x12x11
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. l.d., olej, płótno, 60x80 cm
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. l.d., olej, płótno, 46x61 cm