BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
109.5x94.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
80x80
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 80x80
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn.na odwrociu, technika mieszana, płótno, 120x100
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu, technika mieszana, płótno, 120x100
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 100x80 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. p.d., technika mieszna, płótno, 100x90 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)