ARTYSTA nieokreślony, XIX/XX w.
sygn. l.d.
akwarela, gwasz, papier
31x20 cm (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kobieta w białej kryzie (1912)
sygn. dat. p.d. O.Gronow?
olej, tektura
84x86 cm
TARG KOŃSKI (wg Philiipa Wouwermana (1619 - 1668)
litografia/papier,
40 x 47,5 cm
opisany u dołu
- wg Michaela M. Daffingera (1790 - 1849) - 1. ćw. XX w.
gwasz, kość słoniowa; owal - 8 x 6,4 cm;
napis z prawej: Daffinger
miniatura w ramce w typie biedermeier, oklejonej kością słoniowa
sygn. nieczytelnie dat. l.d.
olej, tektura
50x70.5
Pastel, karton;
84 x 58 cm w owalu
Sygnowany p.d.: nieczytelnie | 1912
brąz patynowany, podstawa:
marmurowa brązowo-biały, szary,
wys. figury: 29 cm, wys. całk.: 35 cm;
olej na płótnie, 20,9 x 17 cm
sygnowany p.d. nieczytelnie