KOWNACKI Bartłomiej (ur. 1978)
olej/płótno,
90 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ` "Kobieta w czerni" 2010 r. | Bartłomiej Kownacki`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno,
98 x 65 cm
Sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ 2010/ "Pistolet"
Olej, płótno;
50 x 81 cm
Sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ "Pociąg"
Olej, płótno
150 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2009 r./ "Kalosze"
olej, płótno
50 x 90 cm
sygn. na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2010/ "Muszę wiedzieć za co?"
olej, płótno;
85,5 x 100 cm
sygn. Na odwrocie: Bartłomiej Kownacki/ Girls likes diamonds/ olej/ płótno
olej, płótno;
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki/ 2009/ Katedra
olej, płotno;
55 x 38 cm
sygn. l.d. KB 2008
olej, płótno; 46 x 55 cm
sygn. na odwrocie. Bartłomiej Kownacki 2008 r.
olej, płótno; 50 x 73 cm
sygn na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2008/ "Mulholland Drive"