AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno dublowane, 59 x 73 cm
sygnowany p. d.: trudno czytelnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 69 x 97 cm
sygnowany l. d.: trudno czytelnie
AUTOR nierozpoznany, XX w.
olej/płótno, 60 x 89 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
gwasz/papier, 19,5 x 17 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
litografia/papier, 26 x 19 cm
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
tusz/papier, 15,5 x 15 cm
sygnowany p. d. - sygnatura trudnoczytelna
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.
AUTOR nierozpoznany, XX w.