AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno dublowane, 80,5 x 61 cm
Estymacja 6 000 - 8 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Putta z atrybutami architektonicznymi
olej/płótno, 75 x 110 cm
sygnowany l.d.: trudno czytelnie
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Moda wiedeńska - Dwie damy i strzelec
litografia barwna/papier, 26 x 21 cm
(w świetle passe-partout)
Wyd. Bureau der Theaterzeitung, Wiedeń
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
litografia barwna/papier, 25,5 x 17,5 cm
(w świetle passe-partout)
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Moda wiedeńska - Dwie damy w altanie
litografia barwna/papier, 26 x 18,5 cm
(w świetle passe-partout)
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie
litografia barwna/papier, 23 x 15,5 cm
(w świetle passe-partout)
Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
litografia barwna/papier, 23 x 16 cm
(w świetle passe-partout)
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Moda paryska - Damy w strojach balowych
(w świetle passe-partout)
Estymacja: 200 - 300 zł
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
akwarela/papier,
47,5 x 33 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: trudno czytelnie
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Pejzaż z postaciami w strojach antycznych, 1891 r.
olej/płótno dublowane,
66 x 93 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Woldenar (?) (?) | (?) 1891`
obraz po konserwacji
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
olej/płótno,
65 x 86,5 cm
sygnowany trudno czytelnie p. d.
na odwrocie szczątkowo zachowana naklejka wystawowa (?)
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
niesygnowany
akwarela, gwasz, papier
30.3x15.3 (w świetle passe-partout)
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Para obrazów - Pasterz z bydłem i Zachód słońca
olej/płótno dublowane, 27 x 35 cm
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
AUTOR nierozpoznany, XIX w.
Dziewczynka z kwiatami, 1877 r.
olej/płótno dublowane, 20 x 25,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Harlamoff (?) | 1877`