SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier, 44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p.d.: H. Sajdak