ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
akwarela, papier
6.5x4.7 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Szwoleżer polski w starciu z huzarem pruskim
olej, płótno, 58 × 46 cm
kopia obrazu Wojciecha Kossaka z 1914 roku o tym samym tytule
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Projekt scenograficzny (Rycerz w purpurowym płaszczu)
niesygnowany
technika mieszana, papier
40x28.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie, dat. l.d.
akwarela, papier
35x28 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Trzy fotografie ze spektaklu teatralnego
plansza tekturowa, fot. czarno-białe, 24,5 x 43 cm
Polska, lata 60. XX w.
Jest to zapewne spektakl w Teatrze Polskim w Warszawie, z udziałem Niny Andrycz (?).
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Młoda hucułka z koszykiem (1938)
sygn. nieczytelnie, dat. p.d.
olej, tektura
71.5x52 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie, dat. p.d.
akwarela, gwasz, tektura
41x28 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
gwasz, kredka, papier,
13,5 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
niesygnowany
olej, tektura
66x47.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, gwasz, papier, 49 x 55 cm
sygn. i dat. p. d. nieczytelnie
papier uszkodzony przy prawej krawędzi