KIKOINE Michel (Kikoin) (1892-1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 100 x 65 cm,
sygn. p.d. Kikoine
olej, płótno;
54 x 55 cm
sygn. p.d. Kikoine
długopis, gwasz, pastel oleisty, papier,
30,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Kikoine obok dedykacja: a Mlle Michelle Sterling / en souvenir
30,5 x 38,5 cm;
olej, tektura
35 x 44 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: KIKOINE (końcówką pędzla w masie)
olej, karton, 21 x 23,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kikoine
olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn. p.g.- Kikoin
Na odwrocie napis autorski (?): M. Kikoine / 2, Passage de Dantzig
olej, płótno
54 x 64,7 cm