BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
Olej, pilśnia; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: H. Baranowski | 1966
Na odwrocie nalepka wystawowa Pracowni Artystycznej Marynarki Wojennej w Gdyni z opisem pracy i podanym właścicielem: generał Józef Urbanowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, pilśnia; 95 x 140 cm
Sygnowany p.d.: H. Baranowski
olej, tektura, 40 × 50 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka z gdyńskiej pracowni artystycznej Marynarki Wojennej z opisem pracy
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: H.Baranowski
na odwrocie autorska nalepka
linoryt, papier; 21 x 40,5 cm;
sygn. na płycie p. d.: HB i ołówkiem poniżej p. d.: H. Baranowski
olej, płyta, 67,5 x 47 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: H. Baranowski/GDAŃSK
Okręt wojenny i łódź podwodna, z teki grafik Marynarki Wojennej
linoryt, papier, 35 × 43 cm (wymiar arkusza)
sygn. ołówkiem p. d.: H.Baranowski
Łódź podwodna, z teki grafik Marynarki Wojennej
linoryt, papier, 24,5 × 42 cm
sygn. monogramem na płycie l. d.: HB
oraz ołówkiem p. d.: H.Baranowski
olej, płótno, 49,5 × 68,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: H. Baranowski
olej, płyta, 37 × 57 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski / GDYNIA
na odwrocie autorska pieczątka oraz napis: H.BARANOWSKI/GDYNIA 1988 r.
olej, tektura, 24,5 x 30 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski
na odwrocie pieczęć autorska artysty
olej, płyta, 79,5 × 27 cm
sygn. p. d.: H. Baranowski
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy i datą powstania
akwarela, papier, 70 × 50 cm
sygn. l. d.: H.Baranowski
akwarela, papier, 31,5 x 42,5 cm w św. passe-partout ;
sygn. l. d.: H. Baranowski/ORŁOWO