BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)
Oparcie w tradycyjnych wartościach, 2001 r.
olej/płótno, 125 x 70 cm
sygnowany l.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datowany, tytuł autorski na odwrociu oraz opis: `Wirtualny świat`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Taki mały pieniążek do podziału, 2000 r.
olej/płótno, 136 x 93 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
olej/płótno, 135 x 95 cm
olej na płótnie
87 x 142 cm
olej na płótnie
123 x 77 cm
DZIEWCZYNA W ŻÓŁTYM KAPELUSZU, 2000
Olej, płótno; 121 x 59 cm
Sygnowany l. d.: Miro Biały