JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. I dat. P.d.: Johnsson 06
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. i dat. p.d.: Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 95 cm; sygn. p.d.: Jolanta Johnsson
oraz opis i sygnatura na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 90 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2000
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 130 x 95 cm;
sygn. p.d.: Jolanta Johnsson oraz opis i sygnatura na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100
sygn. i dat. l.d.: Johnsson 07
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 07
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p.d.: Johnsson, opisany na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
technika własna, kredka, akryl, tempera, papier,
36 x 51 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. : Johnsson 2003 oraz w p.d. napis: Zalana wyspa
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2006
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 05
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. i dat. l.d.: Johnsson 2006
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 50 x 61 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 92 x 73 cm;
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d. : Johnsson 06
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 99 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Johnsson 2004