OLSZOWSKI Robert (ur. 1969, Paczków)
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
akryl, papier
70x100 cm
Akryl, płótno; 70 x 100 cm
Opis autorski na odwrocie
sygn. dat. na odwrociu
tusz, papier
70x100
sygn. na odwrociu
tusz, papier
70x100
sygn. dat. na odwrociu
tusz, papier
70x100
sygn. dat.na odwrociu
tusz, papier
25x100 cm
sygn. dat.na odwrociu
tusz, papier
70x100 cm
sygn. dat.na odwrociu
tusz, papier
70x100 cm
sygn. dat. na odwrociu
tusz, papier
70x100 cm
sygn. dat. na odwrociu
tusz, papier
70x100 cm
sygn. dat. na odwrociu
tusz, papier
70x100 cm
sygn.na odwrociu
grafika komputerowa (1/30), 100x70 cm
sygn.na odwrociu
tusz, papier, 65x50 cm
sygn.na odwrociu
tusz, papier, 100x70 cm
akryl, płótno;
70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI / CZAS I PRZESTRZEŃ
Akryl, płótno
50 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI | "CZAS I PRZESTRZEŃ" | 2008 R.
Akryl, płótno
50 x 60 cm
Sygnowany na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI | "CZAS I PRZESTRZEŃ" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2008 R.
akryl, płótno
80 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / CZAS I PRZESTRZEŃ / 2009 R / AKRYL