HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
Z cyklu `Mała Wera`, Ślady, 2015 r.
akryl/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `2015 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``ŚLADY`` z cyklu: | ``MAŁA WERA``, | KRAKÓW 2015.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc 2015 i na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MIEJSCE WERY`` | KRAKÓW 2015.`
akryl, płótno, 20x40 cm
sygn: Ilona Herc 2015, opisany na odwrocie: ILONA HERC "PRZESTRZEŃ WERY II" KRAKÓW, 2015
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Wszystko będzie dobrze, z cyklu Mała Wera, 2014
akryl na płótnie, 50x50 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC ``ŚLADY`` | KRAKÓW 2015`
akryl/płótno, 45 x 70 cm
sygnowany p.d.: `2014 | Ilona Herc`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``WYSPY`` WERY KRAKÓW 2014.`
akryl, płótno, 80x40 cm
sygn.
akryl/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Ilona Herc 2014`
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``SCHRONIENIE I`` | KRAKÓW | /2014/`
Z cyklu `Mała Wera`, Niespotkanie, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 40 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``NIESPOTKANIE`` z cyklu | ``Mała Wera.`` | KRAKÓW 2014.`
Pejzaż aletoryczny, czyli kaprys, 2013
akryl, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2013, opisana odwrocie ILONA HERC "Pejzaż alerotyczny, czyli kaprys", 2013
akryl, płótno, 80x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Ilona Herc 2014, opisany na odwrocie: Ilona Herc, "Schronienie", Kraków, 2014
akryl, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ILONA HERC | ``MOJE MIEJSCA`` | KRAKÓW | 2014 | [sygnatura]`
olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
akryl, płótno, 50 x 70 cm, 2014
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: Ilona Herc `14,
opisany na odwrocie: ILONA HERC "AMO" KRAKÓW 2014 I.Herc
45 x 60 cm akryl płotno
sygn. p.d. I.Herc