LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)
olej, akryl, płótno, 130 x 150 cm;
sygn. p.d.: P. Lutomski;
na odwrocie napis autorski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 170 x 150 cm;
sygn. p.d.: Patryk Lutomski,
na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno,
90 x 100 cm
linoryt
70x100 cm