GET-STANKIEWICZ Eugeniusz (1942 - 2011)
miedzioryt, mezzotinta
21 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Cykl 24 miedziorytów barwnych; wym. płyty: 153 x 111 mm; sygn, p.d.: Get83, nr 5/25. Część tytułów z cyfrą rzymską. Na odwrociach pieczątka WKZK. Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę.
plakat, 42,5 x 28 cm (w świetle oprawy); u dołu napis:
BOCCACCIO; sygn. p. d.: fig. / 13/XII (w trójkącie) Get / `83 /
Państwowa Opera we Wrocławiu; obok: Franz / von Louppe
akwaforta, akwatinta barwna/papier czerpany,
14,8 x 9,7 cm (odcisk płyty), 17 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. l.d.: `Get 86` (ołówkiem)
akwaforta, akwatinta barwna, kredka, papier,
10,5 x 10,5 (w świetle oprawy)
sygn. l.d. Get 86; 39/100
akwaforta, akwatinta barwna, papier czerpany,
14,8 x 9,7 cm (odcisk płyty);
sygn. l.d.: Get 86 (ołówkiem)
akwaforta, akwatinta barwna, papier czerpany, 14,8 x 9,7 cm (odcisk płyty); sygn. l.d.: Get 86 (ołówkiem)
miedzioryt barwny, papier, 14,5 x 10,5 cm (odcisk płyty);
na dole opis: Rebus XIV; sygn. i dat. p.d.: Get83
miedzioryt barwny, papier, 10,5 x 14,5 cm (odcisk płyty);
na środku na dole napis: Rebus 17; sygn. i dat. p.d.: Get83
miedzioryt kolorowany, technika własna, 76 x 57 cm;
sygn.: Get (dwukrotnie]; z cyklu: Oszmiańska Szkoła Passe -Partout z (pos) cyklu Wiązanka miedziorytów;
sygn.: Get (dwukrotnie); z cyklu: Oszmiańska Szkoła Passe -Partout z (pos) cyklu Wiązanka miedziorytów;
Dyrektor Wielkiego Czerwonego Cyrku, 1987
akwaforta, akwatinta barwna;
wymiary: 310 x 240 mm;
sygn. oł. p.d.: Get 87; odbitka 15/25. Stan zach.: b.dobry
miedzioryt, akwatinta barwna; 145 x 95 mm;
sygn. oł. p.d.: Get 86; odbitka 5/33.
Stan zach.: b.dobry
litografia barwna;
wymiary: 215 x 160 mm;
sygn. oł. p.d.: Get 86.
Stan zach.: b.dobry
linoryt;
wymiary: 100 x 148 mm;
sygn. oł. p.d.: Get.
Stan zach.: b.dobry
Mężczyzna z długim, czerwonym nosem, 1990
akwaforta;
wymiary: 190 x 145 mm;
sygn. oł. p.d.: Get 90. Stan zach.: b.dobry
Portret męski z katarem i wymiotami
akwaforta barwna;
wymiary: 160 x 105 mm;
sygn. oł. p.d.: Get. Stan zach.: b.dobry.
"Portret męski z sierpo-nosem"
litografia barwna;
wymiary: 110 x 70 mm;
sygn. oł. p.d.: Get.
"Portret męski z długim językiem"
litografia;
wymiary: 95 x 250 mm;
sygn. oł. p.d.:
Get. Stan zach.: b.dobry. Dwie grafiki wspólnie oprawione.
akwaforta;
wymiary: 385 x 195 mm;
sygn. oł. w obrębie odbicia
płyty: Odbitka próbna inna z okazji wizyty w pracowni. Get 7 maja Wrocław 1990.
Stan zach.: b.dobry
miedzioryt, papier, 27,7 x 20 (odcisk)
napis ołówkiem w polu ryciny. l. d.: "odbitka", pod ryciną "autorska"; sygn. ołówkiem w polu ryciny p. d.: Get 87.