HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: F.Hayder 71
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
40 x 35 cm;
sygn. p. d.: HAYDER A. FRYDERY
Pejzaż miejski z czerwonymi dachami, 1962
tempera, tektura, 48 x 65,5 cm
sygn. l.d.: F. Hayder 1962
gwasz, papier; 67 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: F. Hayder 1957
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Hayder | 42
olej, tektura; 34,5 x 48,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: F. HAYDER
olej, tektura; 39 x 31,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: F.Hayder.
olej na płótnie, 92 x 71,5 cm,
sygnowany l.d. "F. HAYDER 70",
na odwrocie, na płótnie - autorskie: "F. HAYDER" i "FABRYCZNA".
Na krośnie: "F. A. HAYDER / FABRYCZNA DZIEWCZYNA".
gwasz, tektura,
48 × 69 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 68
Estymacja:1 500 - 2 500 zł
Martwa natura z dzbankiem, 1967 r.
gwasz, tektura,
48 × 69 cm w świetle oprawy
sygn. I dat. l. d.: F. Hayder 67
Estymacja:2 000 - 3 000 zł
Martwa natura z wazonem i butelkami
olej/płótno, 63 x 84 cm
sygnowany l.d.: `F. Hayder`
Estymacja 12 000 - 16 000 zł
olej, płótno naklejone na sklejkę; 42 x 56 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder
Na odwrocie nalepka kolekcjonerska z danymi o obrazie oraz tytułem "Mazowiecka zagroda" 1939.
MARTWA NATURA Z DZBANKIEM, PALETĄ, SŁOIKIEM Z PĘDZLAMI I JABŁKAMI NA STOLIKU, 1971
Gwasz, karton; 68 x 49,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: F. Hayder 71
Gwasz, karton; 48,5 x 68,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: F. Hayder 68
Gwasz, karton; 49 x 68 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: F. Hayder 71
Gwasz, karton; 69 x 49 (w świetle p-p)
sygnowany l.d.: F. Hayder 69
Gwasz, karton; 51 x 68 cm
Sygnowany l.d.: F. Hayder 71
kolorowe tusze, papier,
43,5 x 57 cm
sygn. p.d.: F. Hayder