HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
technika własna, papier,
23,8x42,8 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Technika własna, papier;
23,3 x 69 cm
Sygn. p.d. Huculak 09.
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
olej, płótno;20,5x60 cm
sygn.l.g.:huculak 09
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
tempera/papier,
25 x 70 cm
sygn. p.g.: `Huculak 08`
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
gwasz, 22x70 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
gwasz, 25 x 50 cm
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
gwasz na papierze,
9x8 cm,
sygn.