GRUNSWEIGH Natan (Nathan) (1880 Kraków - 1956 Paryż)
olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Grunsweigh`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Fanny Grunsweigh, femme du peintre
olej, płótno
55 x 46 cm
sygn. l.g.: N Grunsweigh
olej, płótno, 73 x 116 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
Le pont Louis Philippe a Paris
olej na płycie
40 x 50 cm
sygn. l.d.: Grunsweigh
olej, płótno
sygn. i dat. l.d.: N.Grunsweigh 1923
34,80 x 45,90 cm
pochodzenie:
kolekcja I.B. Frydman, Paris
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p. d.: `grunsweigh`
olej, płótno,
73 x 116 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
W wielu publikacjach utrwaliła się błędna data śmierci artysty (1943), podczas gdy znane jest wiele prac Grunschweigha powstałych po tym czasie.
olej, deska
29 x 40 cm
sygn. l.d. Grunsweigh
olej, płótno
46 x 55 cm
sygn. p.d. Grunsweigh