DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 72 x 53 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. Dzieliński
akwaforta, wym.: 25 x 18,7 cm
sygn. ołówkiem p.d.: K. Dzieliński 1943; p.d: Kapliczka w Dzianiszu
U SIEBIE (PORTRET KOBIETY Z KSIĄŻKĄ), 1934
olej na płótnie,
100,5 x 77 cm,
sygnowany u dołu po prawej "K. Dzieliński 934", na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie z września 1934, na krośnie pieczątka Składu Róży Aleksandrowicz w Krakowie