IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
BIBLIOTEKA ZYGMUNTA AUGUSTA NA WAWELU, 1939
Olej, tektura; 34,5 x 50 cm
Sygnowany l. d.: Błażej Iwanowski 1939 Wawel
Na odwrocie napis: Biblijoteka Zygmunta Augusta Kraków - Wawel mal. Błażej Iwanowski 1939
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. i dat. l.d.: Błażej Iwanowski 1955
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 30 x 37 cm;
sygn. p.d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, tektura, 37 x 26,5 cm;
sygn. p.d.: Błażej Iwanowski; l.d.: Brzozowa (?)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, płótno; 20 x 33 cm
Sygnowany l. d.: B. Iwanowski 1933
Na krosnach napis atramentem: B. Iwanowski, "Snopy" | 19525 zł. 5 wz. rz.
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płyta; 61,5 x 50 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej, płótno, wym. 70 x 50 cm;
sygn. p.d.: "Blazej Iwanowski / 1948"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej/tektura
45,9 X 34,5 CM
sygnowany p. d.: `Błażej Iwanowski`
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, dykta; 47,8 x 36 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: Błażej Iwanowski
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
TULIPANY W KRYSZTAŁOWYM WAZONIE
olej na tekturze, 39,8 x 29,7 cm,
sygnowany p.d ."Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
SALA W ZAMKU KRÓLEWSKIM Z OBRAZEM REJTAN - UPADEK POLSKI JANA MATEJKI
olej na płótnie, 34 x 47,4 cm w świetle ramy,
sygnowany p.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel :"OBRAZY - kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na tekturze, 39 x 48 cm w świetle ramy,
sygnowany l.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel: "OBRAZY - kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE, SALA SALOMONA
olej na tekturze, 44 x 33,5 cm w świetle ramy,
sygnowany l.d. "Błażej Iwanowski", na odwrocie stempel: "OBRAZY kupno i sprzedaż / ANTONI PARKOT / W-wa, Al. Jerozolimskie 27"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
TULIPANY WE WZORZYSTYM WAZONIE
olej na tekturze, 60 x 50 cm
sygnowany u dołu po lewej "Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
olej na płótnie, 99 x 79,5 cm, sygnowany p. d. "Błażej Iwanowski"
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
IWANOWSKI Błażej (1889-1966)
Olej, sklejka, 50,5 x 35 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: Błażej Iwanowski