NOWACKI Andrzej (ur. 1953, Rabka)
pastel/papier, 43,3 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '10.12.97 A. Nowacki 97'
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka/papier, 57,5 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany p.d.: 'A. Nowacki 98' i opisany u dołu: '01.03.98'
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '28.02.98 A. Nowacki 98'
relief / technika własna, płyta pilśniowa, 99 × 99 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "25.08.04 A. Nowacki 2004"
relief / technika własna, płyta pilśniowa, 48 × 48 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: "07.03.05 A. Nowacki 2005"
akryl/relief/deska, 64 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 21.06.14 | A. Nowacki | 2014 | 6/2014
Kompozycja ułożona na nowo, 2016 r.
relief/sklejka, 200 x 200 cm; każda z części 64 x 64 cm
wszystkie części opisane i sygnowane na odwrociu
- "U progu nieskończoności. Reliefy Andrzeja Nowackiego", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 24.03.-24.04.2017
- "U progu nieskończoności. Reliefy Andrzeja Nowackiego" katalog wystawy w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Sopot 2017, s. 110-111.
relief/technika własna, płyta pilśniowa, 99×99 cm
sygnowany na odwrocie: "A. Nowacki 2005 06.01.2005"
akryl, relief/deska, 99,5 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '09.08.16 | A. NOWACKI 2016'
akryl, relief/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '17.10.10 | A. NOWACKI | 2010'
pastel/papier, 47,5 x 42 cm
sygnowany, datowany p.d.: 'A. Nowacki 98' i opisany l.d.: '07.05.98-22'
pastel/papier, 42 x 29,6 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '03.12.97 A. Nowacki 97'
relief, akryl/sklejka, 99,5 x 200 cm
opisany na odwrociu: '20.08.15 | A. NOWACKI 2015'
relief, akryl/sklejka, 99,5 x 99,5 cm
opisany na odwociu: '14.06.14 | A. NOWACKI 2014'
kredka, ołówek/papier, 36 x 36 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '26.03.98 A. NOWACKI 98'
19 04 98, projekt reliefu, 1998 r.
kredka/papier, 36 x 36 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '19 04 98 A.Nowacki 98'
13.03.98, projekt reliefu, 1998 r.
kredka/papier, 36,5 x 36,5 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: '13.03.98 A.Nowacki 98'