SERWIN-ORACKI Mieczysław (1912 - 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Korbielów. Burzowe chmury nad Beskidami, 1957
olej, karton,
23 x 27cm
sygn. p.d.: M. Oracki-Serwin / Korbielów 57
Pan Tadeusz. Scena z polowania
olej, tektura, 50 x 35cm
sygn. p.d.: M. Oracki-Serwin
Leśny strumień - Chodowice, 1952 r.
olej/tektura, 21 x 26,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `M. Oracki - Serwin | Chodowice 1952`
autolitografia, 23,5 x 30 cm, sygnowana p.d. ołówkiem "M. Oracki-Serwin"
olej, tektura, 21 x 27 cm
sygn. l.d.: M. Oracki-Serwin / Bochnia 54
olej na tekturze, 20 x 26,5 cm,
sygn. p.d.: M. Oracki Serwin Chodenice 1952
olej/papier, 20 x 26,5 cm
sygnowany p. d.: `M. Oracki - Serwin`
olej/płótno, 58,5 x 70 cm
sygnowany i datowany p. g.: `M. Oracki - Serwin | K-ce 976`
olej, płótno, 51 x 56 cm;
sygn. i dat. l.d.: M. Oracki - Serwin 1959
Pejzaż z Ujanowic k. Limanowej, 1948
olej, tektura, 50 x 70cm
sygn. p.d.: M. Oracki-Serwin / Ujanowice 1948
olej, tektura, 28 x 33 cm
nie sygn.
na odwrocie potwierdzenie autorstwa
olej, tektura, 34,5 x 30 cm
nie sygn.
olej/tektura, 28 x 33 cm
na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez żonę artysty
olej/tektura, 72 x 89 cm
sygnowany i datowany l. d.: `M. Oracki - Serwin | Rząska 1943`
Pejzaż z Ujanowic pod Limanową, 1944 r.
olej/tektura, 21 x 27 cm
napis u dołu: `(
) mojemu (
) | Wojtek | 25.VII.44 Ujanowice`
olej, tektura, wym.: 21 x 27 cm , sygn. p.d.: M. Serwin-Oracki / Strumyk (19)52
olej, tektura, wym.: 21 x 27 cm, sygn. l.d.: M. Serwin-Oracki / Bochnia 1952
olej, karton, 22 x 30,5 cm;