ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: aneri;
na odwrocie na krośnie malarskim mała nalepka z nr: VII 000071.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri.
olej, płótno; 37 x 46 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 71,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: aneri
Kalwaria - pejzaż z budowanym domem, [ok. 1970]
olej, tektura; 31 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: aneri
Pejzaż wiosenny - Kalwaria, [ok.1975]
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn.. p. d.: aneri
olej, karton, 61 x 45,5 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: aneri, na odwrocie napis: georginie aneri
olej, tektura, 47 × 63 cm
sygn. l. śr: aneri
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Aneri Modelka -akt
na odwrocie pieczęć magazynu przyborów malarskich R. Aleksandrowicza w Krakowie
olej, tektura; 33 x 48 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 34,8 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: aneri
Na odwrocie odręczne napisy: ołówkiem nr 2; granatowym flamastrem "Wisła pod Wawelem"/ olej 35 x 49,5 / Aneri Irena Weissowa / N leg. ZPAP 1408. Stempel Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków: Przedmiot nie podlega zakazowi wywozu za granicę, z oznaczeniami i datą [19]79.
olej, tektura; 32,3 x 48 cm;
sygn. l. d.: aneri
olej, tektura; 32,3 x 47,6 cm;
sygn.. l. d.: aneri
Portret dziewczynki - Hanusia, [ok. 1926]
olej, tektura; 51 x 34,5 cm;
sygn. l. b.: aneri
Staś i Haneczka przy fortepianie, [ok. 1946]
olej, tektura; 47,3 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 25,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura; 44 x 62,5 cm;
sygn.. p. d.: aneri
olej, tektura; 47 x 30cm;
sygn.p.d.: aneri/1970
olej, tektura; 34,2 x 49,3cm;
sygn.l.d.: aneri 1970
Hanusia z misiem pluszowym - Postać we wnętrzu, ok. 1929
olej, tektura; 63 x 48cm;
sygn.p.d.: Aneri