GNIAZDOWSKA Bogna (ur. 1964, Warszawa)
Tygrys, Niebieskooka, Wąsik, 2004
tryptyk, olej, płótno, 72x18 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 27x54 cm
(dyptyk 2x27x27 cm)
"Pilnuj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Spacerek", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Szukaj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm
olej, płótno,
18x72 cm
olej, płótno,
65x81 cm
olej, płótno
wymiary: 18x24 cm
olej, płótno, 18x24 cm
olej, płótno, 24x24 cm