CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)
fotografia barwna/papier fotograficzny, płyta, 90,5 x 90,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `T. CIECIERSKI | 2002/3`
Estymacja: 15 000 - 19 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, ołówek/papier, 38,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 79/80-81 | Rysunek po zachodzie słońca | "Bez tytułu"`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
zdjęcie laminowane, akryl/płótno, 34 x 46 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ CIECIERSKI | 2011 | FOTO / laminowane | ACRYL | bez tyt.`
estymacja: 6 000 - 12 000 zł
kredka, ołówek/papier, 42 x 55,8 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 1984-5`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
kredka, ołówek/papier, 42 x 59 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `T. Ciecierski 1979`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
tusz, kredka/papier, 48 x 65 cm
sygnowany i datowany śr.d.: `KULFONY" T. Ciecierski 1978 r.` oraz opisany na odwrociu
Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
linoryt/papier, 62 x 92 cm
opisany u dołu ołówkiem: `Gorgony 1985/2010 7/9 T. Ciecierski`
Estymacja: 2500-3500 zł
olej/płótno, 170 x 240 cm
sygnowany i datowany n odwrociu: 'T. Ciecierski | Pejzaż 1980'
Pochodzenie: Bezpośrednio od artysty
Tomasz Ciecierski, Obrazy i prace na papierze. 1972 - 2007, Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2007
Aukcja Dzieł z Kolekcji Cezarego Pieczyńskiego
Estymacja: 50 000 - 80 000
Tomasz Ciecierski (b. 1945)
olej, płótno
54.5 x 66 cm.
sygn. i dat. na odwrocie: T. Ciecierski 2008'
olej na płótnie
174 x 115 cm.
174 x 33 cm.
74 x 115 cm.
łącznie: 174 x 263 cm.
sygn. tyt. i dat. na odwrocie: 'T. Ciecierski 1990'
olej, płótno
151 x 118 cm
sygn. p.d.: T. Ciecierski 78
sygnowany i datowany śr. d.: `"KULFONY" T. Ciecierski 1978 r.` oraz na odwrociu
Estymacja: 5 500 - 6 000 zł
kredka/papier,
42 x 56 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `T. Ciecierski 1984-5`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
kredka/papier,
42 x 59 cm
sygnowany i datowany śr. d.: `1979 T. Ciecierski` p. d.: ` ?mgiełka" `
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej, płótno
150 x 180 cm
sygn. p.d.: T. Ciecierski 1980
olej, płótno
185 x 180 cm
sygn. na odwrocie: "Tomasz Ciecierski 1977 bez tytułu". 185 x 180 cm
rysunek, 20x29,5 cm