PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.,
akryl, płótno/tektura,
18x24 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANFIL Józef (ur. 1958)
olej/płótno naklejone na tekturę, 13 x 18 cm
sygnowany l.d.: `PANFIL`
opisany na odwrociu
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z Massa Marittima (Toskania)
sygn. p.d.
akryl, płótno/tektura
24x18
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
akryl, płótno
27x41
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl, płótno, 18 x 13 cm;
napisy autorskie na odwrocie
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
Motyw z San Qurico D`Orico, 2010 r.
akryl/płótno, tektura,
24 x 33 cm
sygn. p.d.: `PANFIL`
opisany na odwrociu: `MOTYW Z SAN QURICO D`ORICO | AKRYL 24 x 33 | 2010 | Panfil`
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)
akryl/płótno,
41 x 61 cm
sygnowany p. d.: `PANFIL`
PANFIL Józef (ur. 1958)
sygn. p.d.
akryl, płótno
92x73
PANFIL Józef (ur. 1958)
PANFIL Józef (ur. 1958)