FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia barwna, 20 x 14 cm
sygn. p.d.: Woj. Fleck
monotypia barwna, 20 x 14 cm
sygn. p.d.: Woj. Fleck
monotypia barwna, 20 x 14 cm
sygn. p.d.: Woj. Fleck
olej, płótno, 45 x 35 cm;
sygn. p.d.: WOJ. FLECK
monotypia, 19.5 x 14.5cm
sygn. p.d.: Woj. Fleck
monotypia, papier, 20 x 14 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Wojtfleck (długopisem)
olej, płótno, wym.: 35,5 x 61 cm, sygn. p.d.: Woj. Fleck. Na odwrocie obrazu Martwa natura z kwiatami.
olej, płótno, 34,5 x 50 cm;
sygn. p.d.: Woj. Fleck
olej, płótno, 46 x 35 cm, sygn. p.d.: Woj. Fleck;
oraz na blejtramie W. Fleck
olej, tektura, wym.: 42 x 33 cm
sygn. l.d.: Woj Fleck
Studia w warszawskiej ASP pod kierunkiem Tichego, Skoczylasa, Jastrzębowskiego. Dyplom uzyskał w 1929 roku. Wystawiał w Wiedniu i Berlinie w latach 30.
olej, dykta,
53 x 43 cm;
sygn. l.d.: Woj. Fleck
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe: z ZZPAP w Krakowie i z ZZPAP w Zakopanem z tytułem obrazu: Pajac i kobieta
MARTWA NATURA Z KOSZYKIEM OWOCÓW I KWIATAMI W WAZONIE
olej na płycie, 32,5 x 30 cm,
sygnowany p. d. "Woj. Fleck"
olej, płyta, 57 x 71 cm; sygn. p.d.: Woj. Fleck
Na odwrocie nalepka CBWA - Oddział w Krakowie.
olej na tekturze, 24 x 33 cm
w świetle passe-partout, sygnowany p.d.: "Woj. Fleck"