BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, płótno dublowane
69 x 99 cm
sygn. u dołu: S. Bieszczad
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na papierze, wym.: 27 x 39 cm,
sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Akwarela, papier; 37,5 x 57 cm
Sygnowany p. d.: Seweryn Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej na płótnie, wym.: 18 x 29,5 cm,
sygn. p.d.: Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, gwasz, papier; 72 x 48 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Seweryn. Bieszczad. | Zag...y" Myślinieckie"XI20
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
z cyklu bohaterowie "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza
akwarela/papier, 48 x 30,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `S. Bieszczad`
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, tektura, 51,5 x 38 cm
(w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
olej, tektura naklejona na tekturę,
51 x 37,5 cm;
sygn. p.d.: S.Bieszczad / 1920
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, papier,
39 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Pik
sygnowany p.d.
61x45.2 (w św.p-p)
Kier
sygnowany p.d.
60.5x45 (w św.p-p)
Karo (1899)
sygnowany, datowany p.d.
61x45.7 (w św.p-p)
Trefl
sygnowany p.d.
61x45.4 (w św.p-p)
akwarela, gwasz, papier
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Olej na papierze naklejonym na tekturę 19 x 26,5 cm
Sygnowany l.d. - "S Bieszczad"
Na odwrocie nalepka - "Salon Malarzy Polskich, Kraków, Floryańska 37 Nr 3005, autor Seweryn Bieszczad, tytuł Zachód słońca"
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
31 x 35 cm; sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
48 x 31 cm (w świetle oprawy);
z cyklu bohaterowie z "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza
sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
gwasz, papier,
z cyklu bohaterowie z "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza sygn. p. d.: S. Bieszczad
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
akwarela, ołówek, papier
56x29 (w świetle passe-partout )
sygnowany p.d
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)