FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
olej, tektura; 33 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
Widok na Sukiennice w Krakowie
akwarela, papier; 16 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
olej, tekturka; 34 x 50 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz
na odwrocie opis autorski: "Raba w Myślenicach/ w zimie"/ Mieczysław Filipkiewicz/ P. Michałowskiego 17 m 6./ Kraków
olej, tektura, 17 x 35 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz.
Na odwrocie pieczęć autorska: Mieczysław Filipkiewicz.
Olej, tektura, wym.: 49,5 x 66,5 cm;
Sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
gwasz, akwarela, tektura, 34 x 48 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
olej na papierze podklejonym płótnem, 59,5 x 43,5 cm,
sygnowany p.d. "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ 26"
akwarela, papier, 66 × 48 cm
Estymacja: 4000 - 4800 zł
Pejzaż morski z żaglówkami, 1925
olej, tektura,
35,5 x 50 cm
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz / 1925
akwarela, ołówek/papier, 17 x 32 cm
sygnowany p. d.: `Mieczysław Filipkiewicz`
Estymacja: 1 400 - 2 000
olej tektura,
69 x 49 cm;
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz. / ZAKOPANE
gwasz, ołówek, tektura,
36 x 51 cm;
sygn. l. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPOKIEWICZ
akwarela, tektura, 34 x 50 cm;
CHATY ZIMĄ W ŚWIETLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA
Olej, tektura; 16,5 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
PEJZAŻ WCZESNOWIOSENNY Z GIEWONTEM
Olej, tektura; 16,5 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej/sklejka,
71 x 49 cm
sygnowany p. d.: `MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ`