SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
tempera na płótnie,
33,3 x 27,4 cm, sygnowana u dołu "B. Szwacz 1974", na odwrocie napisy autorskie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
technika mieszana/papier, 24 x 22 cm, sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
technika mieszana/papier, 24 x 22 cm,
sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Gwasz, papier, 32,5 x 47 w świetle p-p
Sygnowany p.d.: Bog. Szwacz 39
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
olej/płótno,
56 x 48 cm (w oprawie), 55 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Szwacz 1966`
Estymacja: 4 000 - 6 000
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
olej/płótno,
46 x 48 cm
sygnowany p.d.: `SZWAC Z`, dat. l.d.: `1989`
Estymacja: 3 500 - 4 500
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Kompozycja zielono -niebieska, 1962 r.
akwarela, tusz/papier, 26 x 19 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany u dołu: `SZWACZ 1962`
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Ars - Hormegram pejzażowy, 1989 r.
olej/płótno,
55 x 46 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `SZWACZ | 1989`
opisany na odwrociu na blejtramie: `ARS - HORMEGRAM | PEJZAŻOWY | szwacz | 1989`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
technika własna,
59,5 x 74,5 (w świetle passe-partout),
nie sygnowany,
z kolekcji Galerii Piekary, Poznań
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Kompozycja niebiesko -szara . 1991 r.
akwarela, gwasz/papier,
26,5 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `1962 SZWACZ 1991`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
akwarela, gwasz/papier,
14 x 11 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `ŚWINOUJŚCIE 85 SZWACZ`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Kompozycja czerwono -zielona , 1966 r.
akwarela, gwasz, tusz/papier,
25 x18,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany u dołu: `Szwacz 1966 - LECEISTER`
Estymacja: 1 200 - 1 800 zł
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
gwasz
42 x 30 cm
sygn.
Dar Pani Bożeny Szwacz.
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
pastel, papier naklejony na płótno,
98,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. SZWACZ
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
("Horme klasyczne nr 6", "Ars-hormegram turkusowy", "Ars-hormegram nr 1"), 1974
tempera na płótnie,
33,3 x 27,4 cm,
sygnowana u dołu "B. Szwacz 1974", na odwrocie napisy autorskie.
Obraz zdobył pierwszą nagrodę w konkursie im. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Cliché-verre;
wym. komp.: 54 x 74 mm;
sygn. na odwrocie pp.: Szwacz/Bogusław/1944 r.
SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)
Cliché-verre;
wym. komp.: 70 x 100 mm;
sygn. na odwrocie pp.: Szwacz Bogusław/1944 r.