DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel,
35 x 28 cm,
sygnowany l.d. "Odo Dobrowolski / Neuchatel 911"
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Litografia;
wym.: 290 x 400 mm;
sygn. pł. l.d.: Odo Dobrowolski 915. Grafika po konserwacji.
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, papier, 14 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn l. d.: Odo Dobrowolski 911 / Paris
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
litografia barwna, papier,
28,5 x 38,7 cm;
sygn. l. d.: Odo Dobrowolski
Plansza z teki "Lwów 1914 - 1915".
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Nokturn - zaplecze Katedry Lwowskiej, 1911 r.
pastel/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Odo Dobrowolski | Lwów 911`
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz, akwarela, karton, 31 x 24,5 cm
sygn. p.d.: Odo Dobrowolski
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Akwarela (?), czarny tusz, 10,5 x 15,5 cm
Sygnowany tuszem l. d.: Odo Dobrowolski
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, papier, 25 x 44 cm;
sygn. p.d.: Odo Dobrowolski Borysław
Na odwrocie autorski napis: Odo Dobrowolski Lelewela 7 / Topiarnia wosku na chałdach (sic!) w Borysławiu. / cena 60 koron
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel na papierze, wym.: 62 x 39 cm,
sygn. l.d.: Paryż 911 Odo Dobrowolski
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz/papier, 47 x 57 cm
sygnowany p. d.: `Odo Dobrowolski (
) | (
)`
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
1. Widok ogólny, 2. Cerkiew Wołoska, 3. Widok na Ratusz, 4. Plac Mariacki, 5. Uniwersytet, 6. Kościół OO. Bernardynów, 7. Sejm, 8. Namiestnictwo, 9. Cerkiew św. Jura, 10. Kościół OO. Karmelitów.
litografia barwna, papier, różne wym. ok. 30,5 x 43cm (arkusz);
sygn. : Odo Dobrowolski 1915 (na kamieniu);
kompetny zbiór prac pochodzących z Teki Lwów 1914-1915.
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
ołówek, tusz lawowany, 58,5 x 85 cm,
sygnowany p.d. "Odo Dobrowolski / [...] 912"
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz, gwasz, 16,5 x 16,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. "Odo Dobrowolski 912" na odwrocie oprawy (tektury) napis ołówkiem: "Syn Karnawału / Odo Dobrowolski"
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, papier, 48 x 66 cm;
sygn. p. d.: OdoDobrowolski / 911 Paryż
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
piórko tusz, akwarela,
48,5 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: Odo Dobrowolski / 913
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
tusz, akwarela, papier, wymiary w świetle passe-partout: 46 x 57 cm
sygn. i dat. p.d.: Odo Dobrowolski `09 / Paryż, l.d.: Bulwar w śniegu
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, karton, wymiary w świetle passe-partout: 66 x 95 cm
sygn. p.d.: Odo Dobrowolski / 912
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Pejzaż zimowy z chatą, 1914 r.
pastel/papier, 38 x 70 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Odo Dobrowolski | 1919`
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
Portret malarza z czaszką (Autoportret?)
akwarela, papier,
33 x 24 cm,
sygn. p.d.: Odo Dobrowolski, p.g.: 14/VI (19)08
DOBROWOLSKI Odo (1883 - 1917)
pastel, kredka, papier naklejony na tekturę,
62,3 x 47,3 cm;