1 zł
2 600 000 zł

SIELSKI Roman (1903 Sokal -1990 Lwów)

Wybrzeże morskie

olej, płótno,
48 x 68 cm;
sygn. p. d.: R.S (cyrylicą)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż morski

olej, płótno,
42,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: R.S. (cyrylicą)

Pejzaż nadmorski

olej/płótno,
48,5 x 71 cm
sygn. p.d.: `Sielski` (cyrylicą)

olej, tektura
27 x 35 cm (w świetle oprawy)

Martwa natura

olej, tektura
19,5 x 46,5 cm
sygn. p. d.: Sielski R (cyrylicą)

Pejzaż miejski z wieżą

olej, płótno, 50 x 69 cm;
sygn. środek dół: R.S. (cyrylicą)

olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: R.S. (cyrylicą);

Sieci rybackie

olej, płótno, 51,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: Sielski R. (cyrylicą);

FORTECA, ok. 1960

Olej, płótno; 46 x 65 cm
Na odwrocie napis: B. K. R. C - 1624 | ĎŚŽŁŮŁÍ ¼. W(?) | Í/ӎi? |"?Ó?ÚŚ?Ś"1960-tip. Ź/o 45 x 64 cž.

Stare pnie, 1975 r.

olej/papier, 16,4 x 28 cm (w świetle passe - partout)
sygn. cyrylicą p. d.: `P.C.`, sygn. i dat na odwrociu: `Sielski R. / Stari pni / 16,4 x 28 cm / 1975 r / …/olej`
obraz reprodukowany w katalogu autorskiej wystawy, poz. 32.

Para na plaży

gwasz, tempera, papier, wymiary w świetle passe-partout: 42 x 63 cm
sygn.l.d.: ????????? ?.

Pejzaż z wieżą z zamkową

olej, płótno, 52 x 71 cm;
sygn. l. d.: RS (cyrylicą)

Na pastwisku

olej, papier, 27 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Sielskij R. (cyrylicą)

olej, papier, 19 x 27 cm;
sygn. p.d.: R. S. (cyrylicą);
na odwrocie napis: WK R.S - 3222 / Sielskij R.O / Kras wid w obramlieni cuchich gilok / pap / olij / 1970 - .... / 19 x 27"

Na plaży

olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Sielskij R. (cyrylicą)

Martwa natura

olej, tektura, 74 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: R.S. (cyrylicą);
na odwrocie napisy autorskie (?): W.K.R.S. 1976 / Sielski R. J. / k/o... / "Martwa natutra" - 1970;

Kompozycja dekoracyjna

olej, tektura, 49 x 80 cm;
sygn. p.d.: R.S. (cyrylicą);
na odwrocie napisy autorskie (?) cyrylicą : W.K.R.S. 2879 / Sielski R. J. / k/olija / "Kompozycja dekoracyjna" - 1982

olej, płótno, 66 x 53 cm;
sygn. l.d.: RS (cyrylicą)

Na plaży

olej, płótno, 49,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: R.S. (cyrylicą);

Pejzaż z zabudowaniami

olej, tektura, 50 x 70 , 5 cm;
sygn. p.d.: P.C (cyrylicą);

liczba obiektów: 156