ZAKRZEWSKI Roman (1955 Oświęcim - 2014 Kraków)
olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie na płótnie:
R. ZAKRZEWSKI. / .1989. OLEJ.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, wym.: 100 x 73 cm
sygn. na odwrocie: R. Zakrzewski IX 1989 Akryl
akryl, płótno, 130 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI / 1988 AKRYL
olej, płótno,
wym.: 65 x 54 cm
sygn. na odwrocie R. Zakrzewski 1989
Dziewczyna w czarnej sukience, 1995
olej, płótno,
100 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Dziewczyna w czerwonej sukience, 1995
olej, płótno,
100 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej/płótno,
100 x 70 cm,
sygn.
Dziewczyna w czerwonej sukience, 1989
akryl, płótno,
110 x 80 cm
sygn. na odwr. l.g.: .R. ZAKRZEWSKI. | .V. 1989. AKRYL. | .15. [?]
Akryl na płótnie
130 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie - "R ZAKRZEWSKI / X 1989 AKRYL"
akryl, płótno, 140 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski: - R - ZAKRZEWSKI - / - VI - 1988 - DECORFIN - ACRYLIC - / - 27 - 140 x 100
Portret kobiety w białej sukience 2001
olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. i dat. l. g.: -R-Z- / -01-, na odwrocie
napis autorski: -R-ZAKRZEWSKI- / -2001-OLEJ-
olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p.g.: .R.Z. / .01.
Na odwrocie napis autorski: .R.ZAKRZEWSKI. / .2001. OLEJ.
olej, płótno,
80 x 60 cm
sygnowany l.d.: ?R?Z? | ?03?, na odwrocie śr.g.: ?R?ZAKRZEWSKI? | ?2003? OLEJ?
PORTRET DZIEWCZYNY W NIEBIESKIEJ BLUZCE, 1985 r.
Olej na płótnie 100 x 70 cm
Sygnowany na odwrocie - "R. Zakrzewski 9.08.1985"
(DZIEWCZYNA W GOTYCKIEJ SUKIENCE),
olej, płótno,
110 x 80 cm
sygnowany l.g.: ?R?Z? | ?01?, na odwr. śr.g.: ?R. ZAKRZEWSKI? | ?2001?OLEJ?
2000 r.
Olej na płótnie 120 x 80 cm
Sygnowany i datowany p.g. - "R Z / 00"
2001 r.
Olej na płótnie 70 x 50 cm
Sygnowany i datowany p.g. - "R Z / 01"