DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
inkografia/papier, 25 x 30 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'TDominik', opisany l.d.: '8/20'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
monotypia/papier, 28 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "T. Dominik 1957'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
ołówek, papier naklejony na tekturę;
19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Dominik 1953.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
ołówek, papier;
22,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Dominik.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Kompozycja dwustronna, 1963 r.
akwarela, tusz/papier, 35 x 48 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Dominik 63'
na odwrociu sygnowany i datowany p.d.: 'Dominik 63'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 81 x 113 cm,
sygn. p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 1976 | RÓŻA CZERWONA | AKRYL 60 x 73'
na odwrociu naklejka z opisem pracy
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Kompozycja w stylowej ramie, 1963 r.
akryl/płyta, 62 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T. Dominik'
na odwrociu nalepka wystawowa z opisem pracy z Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno
73 x 92 cm
sygn. p.d.: Dominik
na odwrocie na płótnie data: 2010
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK | 2011 | OL. PŁ | 100 x 100 | PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 49 x 79 cm
sygnowany l.d.: 'Dominik'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK 2006 | 100 x 100 ol. Pł. | PEJZAŻ'
po prawej stronie odwrocia potwierdzenie autentyczności podpisane przez Tomasza Dominika: 'POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ | OBRAZU MOJEGO OJCA | KWIECIEŃ 2016 TOMASZ DOMINIK'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 90 x 90 cm
sygnowany p.d. "Dominik"; na odwrocie l.g.: "Dominik 2009 | ol. pł 90 x 90 | Pejzaż"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: "Dominik"
na odwrocie: potwierdzenie autentyczności przez Tomasza Dominika; na krośnie nalepka Agra Art;
załączony certyfikat autentyczności zawierający zdjęcie autora z obrazem, podpisany przez Tomasza Dominika
Praca nabyta bezpośrednio od artysty w trakcie prywatnej sesji degustacji wina i cygar w jego pracowni mieszczącej się w pawilonie obok domu w podwarszawskich Łomiankach.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: "Dominik"
na odwrocie: "DOMINIK 2011 / OL. PŁ / PEJZAŻ"; potwierdzenie autentyczności przez Tomasza Dominika, załączony certyfikat autentyczności zawierający zdjęcie autora z obrazem, podpisany przez Tomasza Dominika
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 80 x 95 cm
sygnowany i datowany p.d.: 57 T. Dominik
opisany na blejtramie: DOMINIK 80X95/ "IMPRESJE MORSKIE"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno, 63 x 73 cm
sygnowany p.d.: DOMINIK
opisany na odwrocie: DOMINIK/ OWOCE 63 X 73/ ACRYL 1973
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. l.d.: Dominik
sygn. i opisany na odwrocie: DOMINIK 2001/ OL PŁ 90 x 120 | PEJZAŻ
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/bibułka, 12 x 7 cm
opisany u dołu: 'Drzeworyt Miłemu sąsiadowi Panu [nieczytelne] w dniu imienin T. Dominik | Warszawa 28 X 51'
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/bibułka, 10 x 21 cm
sygnowany, opisany i datowany ołówkiem u dołu: 'drzeworyt 6/20 Siostra Dominik 1949'