ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia (1886 Klagenfurt - Austria - 1971 Lwów)
Olej, sklejka; 14,4 x 16,6 cm
Sygnowany p. d.: Z. Albinowska
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, sklejka; 11,7 x 16,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l. d.: Z. Albinowska
MARTWA NATURA Z KWIATAMI I OWOCAMI
Olej, płótno; 30 x 39 cm
Sygnowany p. d.: Zofia Albinowska
olej, płótno, 25,5 x 31 cm
sygn. p.d.: Zofia Albinowska
na odwrocie podpis atramentem: Zofia Albinowska / Lwów 1970
brązu i różu subtelnie koresponduje z ciepłym kolorem kwiatów.
Olej, płyta; 40 x 49,5 cm
Olej, papier; 40 x 60 cm w świetle
Olej, deska; 43 x 52,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l. d.: Zofia Albinowska
Olej, tektura; 14 x 17,8 cm
Na odwrocie pieczątka z napisem WIEN | A. Tagetthofstarsse Nr. 4
Praca pochodzi ze zbiorów rodzinnych.
Olej, płótno naklejone na tekturę; 24,4 x 31,2 cm
Według przekazów rodzinnych obraz przedstawia wnętrze lwowskiego mieszkania artystki, w domu przy ul. Kampiona 5.
Olej, tektura; 35 x 44 cm
Sygnowany granatowym olejem l. d.: Zofia Albinowska
Olej, płótno;
40 x 49,5 cm
olej, sklejka, wym.: 38,5 x 40 cm
"sygn. p.d.: Zofia Albinowska; Na odwrocie trzy naklejki: TPSP we Lwowie, 1933, z wystawy w Zachęcie, styczeń 1934, nieznana galeria, 5 stycznia 1934"
Olej, sklejka;
40,1 x 52 cm
Sygnowany granatowym olejem p. d.: Zofia Albinowska
olej na tekturze, 32,5 x 49 cm,
sygnowany p. d. "Zofia Albinowska", na odwrocie naklejki wystawowe oraz napisy własnościowe m. in. ołówkiem "Profesor Witold Minkiewicz" (mąż artystki)