CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Olej na płótnie
Syg. l.d., powtórna syg. na odwrocie
114 x 147 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno,
27 x 35 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: " LE MORT" / Jacques Chapiro
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Gwasz,
Syg. i datowany l. d.
52 x 35 cm (w świetle passe-partout)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno,
64,5 c 36 cm;
sygn. l. d.: Jaques Chapiro, dat. p. d.: 1949
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
Olej, sklejka
78,5 x 99 cm
sygn. l.d. Jacques Chapiro
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, dykta, 78,3 x 99,1
sygn. l. d.: Jacques Chapiro
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, sklejka, 78,5 x 100,5 cm;
sygn. l.d.- Jacques Chapiro
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
PEJZAŻ Z KOBIETĄ IDĄCĄ DROGĄ, 1943
olej na płótnie, 27,3 x 46 cm, sygnowany u dołu "Jacques Chapiro 943", nalepka paryskiego ramiarza Delf.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej na płycie, 53 x 81 cm sygnowany p.d.: "J. Chapiro"
Ekspertyza Emanuela Wadiaeffa, Paryż 1998.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno, 50 x 73 cm, sygn l.d.: Jacques Chapiro, p.d.: 1945
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej na sklejce, 60 x 73 cm
sygnowany l.d.: "Jacques Chapiro 1949"
na odwrocie napis: "Jacques Chapiro"
Twórczość Chapiro związana jest z kręgiem École de Paris.Prezentowany pejzaż charakteryzuje się dynamiczną kompozycją, ostrymi deformacjami i kontrastowymi zestawieniami barw. Cechy te pozwalają włączyć pracę w ekspresjonistyczny nurt twórczości artysty.
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno 140 x 164,5
sygnowany u dołu po prawej: "Jacques Chapiro 1962"
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
olej, płótno
110 x 85 cm
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)
CHAPIRO Jacques (1887 - 1972)