LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
CORPS DE GARDE (STRAŻ PRZYBOCZNA), 1973
litografia barwna, papier
48 x 68.5 cm
sygn. oł. l.d.: Lebenstein 73 śr.: "Corps de garde", p.: 20/100
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pędzel, akwarela, papier milimetrowy
55.5 x 35.7 cm
sygnowany dłg. p.d.: Lebensztejn 57
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pióro, pędzel, ołówek, pastel, pap. szarozie
39.5 x 30.7 cm
sygn. oł. p.d.: Do Miłosza | "Warszawka" | Lebenstein na odwr. oprawy nalepka z danymi pracy
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
45.6 x 36.7 cm
sygn. oł. p.d.: Do Miłosza | Lebenstein
na odwr. oprawy nalepka wystawowa z nr 55 i danymi pracy
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna, papier,
54,5 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: Lebenstein 73
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 490 x 320 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 51/75.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 80/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
The animals drive the men away, 1974
litografia barwna; wym.: 490 x 680 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74, odbitka numerowana oł. l.d.: 17/100. Grafika z teki G. Orwell, "Folwark zwierzęcy", 1974.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 50/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.g. (w obrębie kompozycji): 21/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 430 x 335 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. p.g.: 33/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 425 x 335 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.g.: 90/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety - studium aktu, 1973
litografia; wym.: 700 x 495 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 39/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Portret kobiety - radiografia, 1973
litografia barwna; wym.: 430 x 360 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 99/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 330 x 240 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 83/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.g.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 87/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Napoleon drives Snowball away, 1974
litografia barwna; wym.: 700 x 490 mm; sygn. oł. l.d.: Lebenstein 74, odbitka numerowana oł. l.d.: 37/100. Grafika z teki G. Orwell, "Folwark zwierzęcy", 1974.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 51/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia barwna; wym.: 490 x 700 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein 73, odbitka numerowana oł. l.d.: 95/100.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia; wym.: 430 x 330 mm; sygn. oł. p.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 49/100.