KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura, 69 x 59 cm; sygn. z prawej: A. Karpiński/ 1950
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 50 x 70 cm; sygn. p.d.: A. Karpiński
olej, tektura, wym.: 45 x 58 cm
sygn. l.śr.: A. Karpiński
olej, tektura, 34 x 50 cm;
sygn. l.d.: a. karpiński
Na odwrocie napis autorski: a. karpiński / Róże / ... 1933 / Kraków
Olej, tektura; 30 x 50 cm
Sygn. p.d.: A.Karpiński
Na odwrocie napis: "Róże żółte | mal | A Karpiński | Kraków"
FRAGMENT ELEGANCKIEGO POKOJU Z MARTWĄ NATURĄ
olej na tekturze, 13,5 x 13,7 cm
sygnowany "AKarpiński"
Delikatnie malowany, urocza "miniatura".
olej na tekturze, 59 x 93,9 cm
sygnowany u dołu, po środku "AKarpiński 1942", na odwrocie nalepka CBWA w Krakowie oraz własnoręczny napis: "Róże żółte Marechal Niel malował A. Karpiński"
olej na płótnie, sygnowany u dołu po lewej "Alfons Karpiński 1908 w Paryżu", na odwrocie stempel paryskiego ramiarza Richard i wiele kartek wystawowych, m.in. krakowskiej TPSP z 1908, 1937 i 1949 z określeniem obrazu jako "Portret p. Pieńkowskiej", żony malarza Ignacego, który wówczas przebywał we Francji (Józefy z Rogoszów)
ŻÓŁTE KWIATY (KACZEŃCE?) WWAZONIE
pastel na tekturze, 44,2 x 39,7 cm
sygnowany l. d. "AKarpiński"
olej na tekturze, 57,4 x 70 cm
sygnowany po prawej "AKarpiński 38"
NAGIETKI i RÓŻE z FAJANSOWYM DZBANKIEM
olej na tekturze, 45 x 70 cm,
sygnowany u dołu "A. Karpiński"
olej, płótno, 76,5 x 55 cm;
sygn. p.d.: a.karpiński / 1939-
Olej na tekturze 35 x 45 cm
Sygnowany l.d. - "A. Karpiński"
Portret Zofii Rzewuskiej, ok. 1926
olej na tekturze,
wymiary: 100 x 70 cm,
sygn. l. śr.