TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier, 49 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l.d.: Jan Tarasin 99
serigrafia, papier, 38 x 53,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 76;
w l.d. napis: Wiejskie podwórko E/A
akwarela, papier,
35,3 x 59,8 cm (w św. passe-partout);
sygn. czarnym długopisem l.d.: JTarasin 2002
kredka na papierze;
wymiary: 51,5 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 69.
serigrafia, 27 x 20 cm
sygn. oł. p.d.: Jan Tarasin
olej na płótnie,
55,2 x 46,2 cm,
sygnowany p.d. "J. Tarasin 74", na odwrocie (na płótnie) "JAN TARASIN/"PRZEDMIOTY"II /1974"
olej, płótno, 100,5 x 81,5 cm;
sygn. i dat p.d.: J Tarasin 80
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Przedmioty w przestrzeni, 1985
akwarela, gwasz, papier,
46 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: Jan Tarasin85
rysunek, piórko, tusz, papier, wym. 30 x 26 cm (w świetle passepartout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 23.XI 2002; w załączeniu potwierdzenie autentyczności przez autora na zdjęciu
rysunek, długopis, papier,
10,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: J. Tarasin; w załączeniu potwierdzenie autentyczności przez autora na zdjęciu
olej, płótno, wym. 50,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p.d.: JTarasin 77;
na odwrocie napisy autorskie:
JAN TARASIN 77 / "PZEDMIOTY / POLICZONE";
w załączeniu potwierdzenie autentyczności przez autora na zdjęciu
długopis, kredka, tektura, 12,5 x 19 cm
(w świetle passe-partout); sygn. l.d.: JTarasin;
olej, płótno,
100,5 x 81,5 cm;
litografia,
400 x 535 mm,
sygn. oł. p.d.: J. Tarasin 57, l.d.: Uczta
akwarela, gwasz, papier,
51,3 x 75cm (w świetle passe-partout)
sygn. oł. p.d.: Jan Tarasin 98
pastel, karton,
49 x 69,5 cm (w świetle passe-partout) sygn. l.d.: Jan Tarasin 99
kredka, papier
51,5 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. atram. p.d.: Jan Tarasin 69 na odwr. p.g. wycięty otwór ukazujący sygn. na odwr. pracy: Jan Tarasin | "Brzeg" 1969
gwasz,
55x36 cm
serigrafia,
42 x 61 cm,
sygn.