KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
ołówek, gwasz, akwarela na tekturze, 13 x 19,5 cm, sygnowany u dołu "A.Karpiński"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, akwarela, papier, 23 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: aKarpiński (ołówkiem)
ołówek, papier, 20 x 25 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: aKarpiński / Monachium / 1903
ołówek, papier, 17,5 x 9,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: a. Karpiński / 1898;
olej, tektura,
35 x 49.5 cm
sygnowany p.d.: A. Karpiński
na odwr. napisy: - granatową kredką: Róże żółte | mal. | A. Karpiński | Kraków; - czerwoną kredką: "Róże żółte
Olej, tektura; 68,7 x 52 cm
Sygnowany czarnym olejem l. d.: A. Karpiński 1917.
Na odwrocie napis odręczny: "Głowa Kob. P. N. | mal. A. Karpiński Kraków r. 1917 | m. Floriańska 19. III p. 6";
poniżej napis ołówkiem: " nie ... nie werniksować"
RÓŻE HERBACIANE Z WAZĄ I FILIŻANKĄ
Olej, tektura; 34,5 x 100,4 cm
Sygnowany czarnym olejem w 2/3 wysokości po prawej: A.Karpiński
Na odwrociu naklejona kartka w p. d. i pieczątka mgr Leszka Ludowikowskiego oraz orzeczenie o autentyczności obrazu z 1970 r.
Olej, tektura; 50 x 69,5 cm
Sygnowany czarnym olejem na 2/3 wysokości po prawej: A. Karpiński
Na odwrociu dwie pieczątki: A.KARPIŃSKI | KRAKÓW UL.FLORIAŃSKA 19 oraz sygnatura ręką artysty ołówkiem: Mal A. Karpiński
akwarela, papier;
24,5 x 30,5 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: A. Karpiński
na odwrocie napis: A. Karpiński Kot
akwaforta, akwatinta, wym.: 172 x 122 mm,
sygn. pł., l.d.: Ak, odbitka późniejsza.
akwaforta, wym.: 85 x 115 mm,
n/s., odb. późniejsza.
akwaforta, akwatinta, wym.: 172 x 130 mm,
sygn. pł. l.d.: AK, odbitka późniejsza.
wym.: 120 x 90 mm,
n/s., odb. późniejsza
Portret siedzącej kobiety, 1912
olej, dykta, wym.: 36,6 x 24 cm,
sygn. i dat. p.d.: a.karpiński/ 1912
olej na tekturze, 50 x 70 cm
sygn. po lewej stronie na środku: "AKarpiński"
ołówek, papier,
8 x 11,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: a. Karp.;
napis l.d.: FiFi