BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
Sygnowany na odwr. d.G6 (w ramce) / BEKSIŃSKI / 1997
mieszana
132.5 x 97.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, papier,
97.5 x 67.5 cm
Sygnowany kredką p. d.BEKSIŃSKI 68
olej, płyta pilśniowa,
131 x 96.5 cm
Sygnowany na odwr. l.śr.DA, d.BEKSIŃSKI