TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
serigrafia, papier,
38,5 x 25,5 cm; (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Jan Tarasin (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 89 x 116 cm
sygn. i dat. p. d.: `Jan Tarasin 03`, na odwrocie opis: `Jan Tarasin 2003 / Dwie sytuacje II`
olej/płótno, 65 x 92 cm
sygn. l. d.: `Jan Tarasin 2001` oraz na odwrocie: `JAN TARASIN 2001 / SPIS RZECZY`
Przedmioty osobne III, 2006 r.
gwasz/papier, 41,5 x 64 cm
sygn. i dat. l. d.: `Jan Tarasin 2006` oraz opis na odwrocie: `Jan Tarasin 2006 / Przedmioty osobne III`
akwarela, papier, wymiary w świetle ramy: 30 x 41 cm
sygn. i dat.l.d.: JTarasin 77
akwarela, papier,
48 x 70 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: Jan Tarasin
serigrafia, papier,
66 x 48 cm (całość), 36 x 26 cm (odbitka);
opisana u dołu: Zamki 3/25 JTarasin 1976 (89); zacieki w dolnej części
litografia barwna, 38/50, papier,
49,5 x 59,5 cm (w świetle passe-partout);
opisana u dołu: stół gier 38/50 JTarasin 97
tusz, pędzel, papier
55.7 x 75.7 cm
sygn. dłg. p.d.: Jan Tarasin 94
na odwr. oprawy nalepka Galerii Grafiki i Plakatu w Warszawie
akwarela, papier, wymiary w świetle passe-partout: 54 x 74 cm
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 97
Teka 75 grafik - Serigrafie i teksty 1974-83, 1990
75 sztuk, serigrafia, papier,
40 x 29,5 cm (65 serigrafii),
59 x 40 cm (10 serigrafii);
serigrafie sygn. i dat.: J.Tarasin 90
serigrafia o/a 14/50, 70x100 cm
akwarela, tusz, papier,
70.2 x 51 cm
sygnowany olówkiem l.d.: Jan Tarasin 93
na odwrocie ol. p.d.: "Opadanie" | Jan Tarasin 93
serigrafia, 41 x 29 cm, sygn.
Dar Galerii Muzalewska
olej/płótno, 95 x 66,5 cm
sygn. p. d.: Jan Tarasin 88
na odwrocie sygn. i opis.: Jan Tarasin / "Niestabilne obiekty"
serigrafia, papier,
39 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Jan Tarasin 76;
na odwrocie napis: Pani Joannie Jan Tarasin 76
serigrafia, papier,
37 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);