SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
olej na płótnie naklejonym na płytę, 36 x 49,5cm
sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na desce, 24,7 x 33,2 cm
na odwrocie pieczęć zakładu przyborów malarskich Aleksandra Thomasa
akwarela na kartonie, 16,5 x 31 cm
sygnowana l.d.: "A. Setkowicz"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
14,5 x 30,5 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d. - A. Setkowicz
27 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d. - A.Setkowicz
olej na tekturze,
44,1 x 66 cm
sygnowany l.d.: A.Setkowicz 921
olej na tekturze,
44,1 x 66 cm
olej na płótnie naklejonym na karton, 35,7 x 49,5 cm
olej, płótno
45,5 x 56,4 cm
olej, tektura
18,4 x 29,5 cm
olej, tektura
48,4 x 98,8 cm