NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
tusz, papier,
20 x 29 cm;
sygn. p. d.: dla Joanny / Jerzy Nowosielski / V 2005 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
60 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
ołówek, papier,
8 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.N.
tempera/papier, 21,3 x 29,6 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
długopis/papier, 12 x 9 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany l. d.: `J. N.`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
serigrafia barwna/papier, 79,5 x 40,5 cm
(w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Jerzy Nowosielski 1997`, l. d. nr edycji`43/50`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
serigrafia,
45 x 40 cm w świetle passe-partout; odbitka 21 z 30,
sygnowana ołówkiem p.d. "JERZY NOWOSIELSKI 95 II /21 /30"
cienkopis, papier,
26 x 17,4 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
ołówek, papier,
12 x 7,5 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: J.N. opisany na krawędzi: VII - 22008 / 115 / PKO Łódź
na odwrocie szkic
olej/płótno,
44 x 53 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: `JERZY NOWOSIELSKI | 1958`
na odwrociu druga kompozycja: "Portret kobiety"
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł
olej, płótno,
60 x 74 cm;
Na odwropcie napis autorski: "PEJZAŻ / ROSYJSKI" / 1965 / OLEJ / 60 x 74 / JERZY NOWOSIELSKI
ołówek, tusz, papier, 29,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: J. NOWOSIELSKI / 26.04.2004 R.
sygn.dat.p.d.,
serigrafia (12/50),
75x57.5
tusz, papier,
30 x 24 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Nowosielski 3 II (19)90. Atest Fundacji Nowosielskich
olej, deska,
22x 10 cm,
sygn. na odwrocie napis autorski: od św. Mikołaja dostarczył Jerzy Nowosielski
olej/płótno,
26 x 40 cm,
sygnowany na odwrocie: Jerzy Nowosielski,
z kolekcji Fundacji Nowosielskich, Kraków,
atest Fundacji Nowosielskich
ołówek, tusz, akwarela/papier,
24,4 x 32,8 cm,
z kolekcji Galerii Starmach, Kraków,
atest Fundacji Nowosielskich