BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
olej, płyta pilśniowa,
133 x 98 cm;
na odwrocie napis: EK / BEKSIŃSKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika komputerowa barwna, papier, numerowana 3/25,
62 x 47 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Beksiński 99; śr.d.: 3/25
grafika komputerowa, papier,
48,3 x 32,8 cm;
sygn., dat. i numerowany u dołu na środku ołówkiem: Beksiński 2001 / 3/50
grafika komputerowa
33 x 48 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach
olej, płyta
133x98 cm
olej, płyta pilśniowa,
131 x 96 cm
sygn. na odwr. pionowo: IE | BEKSIŃSKI
pastel, papier,
100 x 69 cm;
sygn., dat. oraz dedykacja na odwrocie
olej, płyta pilśniowa,
85 x 72 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1976
olej, płyta pilśniowa, 60 x 72 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
technika własna, 58 x 44 cm
sygn. l.d. czarnym flamastrem: "Beksiński 98"
Technika mieszana, karton; 29,7 x 23,7 cm
Sygnowany piórkiem na środku wzdłuż dolnej krawędzi: Beksiński 2000
Kompozycja surrealistyczna 1975
olej, płyta pilśniowa, 60 x 72 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płyta pilśniowa,
61 x 73 cm
sygnowany na odwrocie pionowo wzdłuż l. kraw.: BEKSIŃSKI | 1972
olej, tektura, wym.: 48,5 x 63,5 cm
sygn. g.śr.: Beksiński 55(?)
akryl na płycie, 87 x 74,5 cm
sygnowany na odwrocie "Beksiński 1975"
olej, tektura, 48,6 x 63,8 cm;
sygn. i dat. śr. g.: BEKSIŃSKI 55 (częściowo nieczytelnie).
Dołączona ekspertyza Muzeum Historycznego w Sanoku (dyr. mgr Wiesław Banach)
sygn. dat. l.g.
ołówek papier
28.5x19 (w świetle passe-partout )