LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier
43 x 33 cm (odcisk płyty)
Sygnowana i numerowana l.g.: 43/100, p.g.: Lebenstein
cena wywoławcza: Wykup abonament
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, gwasz, papier milimetrowy
28 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JAN LEBENSTEIN
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier
54 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: Lebenstein 85, numerowany l.d.: 55/150
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Majors dream: The earth from which Man Has vanished, 1974
Litografia
wym.: 670 x 480 mm (w świetle ppartout)
sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74
odbitka autorska
oprawiona grafika do teki Folwark zwierzęcy, 1974.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Construction of the first windmill: the pigs Take it easy, 1974
Litografia
wym.: 665 x 485 mm (w świetle ppartout)
sygn. oł. p.d.: Lebenstein 74
odbitka autorska
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu Folwark zwierzęcy, 1974
litografia barwna, papier
70 x 49,5 cm;
sygn. u dołu: 18/100 Lebenstein 74
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz, akwarela/papier milimetrowy
36 x 27 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: `LEBENSZTEJN`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno,
80.7 x 64.5 cm
sygnowany u dołu pośrodku: Lebenstein 69
Na odwr. na płótnie napis: Lebenstein | l`apogee | 1969
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno,
60.5 x 37.6 cm
sygnowany l. d.: LEBENSTEIN 67, na górnej żerdzi napis [częściowo zasłonięty przez ramę]: LA QUETE 1967
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
ILE DES MORTS (WYSPA UMARŁYCH), 1975
gwasz, technika mieszana, papier,
62 x 47.5 cm
gwasz, tusze barwne, pióro, pędzel, flamaster, papier milimetrowy (5 osobnych prac naklejonych na papier pomalowany na czarno)
62 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
tusz pióro, akwarela, papier,
47,5 x 63,5 cm (w św. passe-partout)
sygnowany l.d.: Lebenstein 73
na odwrocie nalepka z wystawy w Rijece
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
olej, płótno
100 x 65 cm
sygn. l. d.: LEBENSTEIN;
na odwrocie opis autorski: Lebenstein / figure no 187 / 1963 obok: 187 / 1963; prostokątne stemple: ARCHIWUM / NR / ... oraz Lebenstein / ... / ARCHIWUM;
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu folwark zwierz¼cy, 1974
litografia barwna, papier
70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein 74; l. d.: PA
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Akwarela, papier
wym.: 49 x 35,5 cm
sygn. p.d.: Lebenstein 62, l.d. tytuł.
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Z cyklu folwark zwierzęcy, 1974
litografia, papier
70 x 50 cm;
opisana u dołu: 61/100 Lebenstein 74 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
litografia, papier
70 x 50 cm;
opisana u dołu: 54/100 Lebenstein 74 (ołówkiem)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier
43,5 x 34 cm
Sygnowana i numerowana l.g.: 66/100, p.g.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia barwna, papier
23 x 32 cm
Sygnowana i numerowana l.d.: 37/100, p.d.: Lebenstein
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
akwarela, tusz/papier,
80 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. l.d.: `LEBENSZTAJN 58`
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
technika mieszana, papier milimetrowy,
49 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LEBENSTEIN 1960, napis l. d.: figure