SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela, papier, 15 x 30 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 26,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 13,8 x 33,8 cm w świetle passe - partout
Sygnowany szarą akwarelą l.d.: A. Setkowicz
olej, płótno, 35,5 x 52 cm
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura, 30 x 47 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz
Św. Antoni z Dzieciątkiem Jezus
olej, tektura, 65 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: A. Setkowicz 1940
akwarela, papier, 17,5 x 32,5 cm; sygn. l.d.: A. Setkowicz 942
gwasz, papier, 14,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier, 15 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: A. Setkowicz.
Olej, gwasz, tektura, 25 x 35 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier; 34,5 x 24 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz
olej, płótno
sygn. p.d.: A. Setkowicz
wym.: 64 x 44 cm
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. l.d. - A. Setkowicz
olej, tektura; 48,5 x 99 cm,
sygn. p.d. - A. Setkowicz
olej na płótnie, 46 x 97,5 cm
sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
na krośnie pieczęć składu przyborów malarskich "Iskra i Karmański/ Kraków"
olej na płótnie, 35,2 x 50,3 cm
na odwrocie, na krośnie malarskim nalepka warszawskiego Salonu Obrazów Juliana Burofa
ZIMOWY WIDOK KRAKOWA, ok. 1930
Olej, tektura 24,5 x 34,6 cm
Sygn. po lewej u dołu szarym olejem: A.Setkowicz